668 021 290 kontakt@robo-tec.edu.pl

WARSZTATY Z ROBOTYKI LEGO

WARSZTATY Z ROBOTYKI LEGO – KONTYNUACJA

MASZYNY I MECHANIZMY

Zapraszamy do udziału w warsztatach z robotyki Lego®

Misją naszej Szkoły jest rozwijanie w dzieciach pasji do nauk ścisłych.

Cel ten realizujemy za pomocą najbardziej rozpoznawalnych klocków na świecie, jakimi  bez wątpienia są klocki LEGO® !

Poprzez pracę z klockami LEGO® dzieci rozwijają wyobraźnię przestrzenną, uczą się pracy w grupach, doskonale rozwijają swoje umiejętności manualne.

Konstrukcje LEGO®, które dzieci budują na zajęciach są pomocą dydaktyczną, modelem do zobrazowania zasad mechaniki, mającej wpływ na otaczający Nas świat techniki i technologii.

W zestawach edukacyjnych Lego Education® oprócz standardowych klocków, z jakimi spotykamy się na co dzień, znajdują się różnego rodzaju koła zębate, silniki elektryczne oraz czujniki.

Dzięki takiej różnorodności elementów, dzieci budują konstrukcje, które żyją swoim własnym życiem!

Zbudowane roboty LEGO® możemy następnie w prosty sposób ożywić i wydawać im polecenia.

Dzieci ucząc się podstaw programowania rozwijają w sobie umiejętność myślenia logarytmicznego, które jest niezbędne w pracy każdego programisty, inżyniera czy naukowca.

Informacje szczegółowe:

Cena kursu całorocznego wynosi 900 zł.

Zajęcia z robotyki Lego® – Maszyny i Mechanizmy –  trwają od września 2017 do czerwca 2018.

W trakcie kursu realizujemy 28 zajęć programowych.

Zajęcia programowe odbywają się 1 raz w tygodniu.

Czas trwania jednych zajęć programowych to 90 min.

W jednej grupie może znajdować się maksymalnie 12 uczestników.

W celu rezerwacji miejsca i ustalenia szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszą Szkołą:

kontakt@robo-tec.edu.pl

Ustalimy dogodny dla Państwa termin przeprowadzenia warsztatów w Państwa placówce.